Máte rádi design?
V dnešní době spousta lidí oceňuje moderní a čistý design. Vyznačuje se minimem vzorů a jejich kombinací. Je lepší si vybrat jeden vzor nebo design a toho se při výběru nábytku držet. Více stylů opravdu nevypadá hezky. Když budete mít jednom pokoji několik kusů nábytku z různých obchodů které jste koupili jen protože byly ve slevě, bude to vypadat ne moc dobře. Jestli chcete aby vaše domácnost působila hezky a uceleně, je potřeba vybírat nábytek který k sobě bude ladit. To znamená že v jedné místnosti byste neměli kombinovat například moderní nábytek a retro styl. To umí málokdo a většinou výsledek nevypadá dobře
.

předsíňová stěna

Mnoho lidí má problém s nedostatkem úložných prostor. Máme spoustu oblečení, a to i sezonního. Občas je problém všechny věci někam nacpat, protože někdo bydlí v malém bytě a nebo v podkroví. To značně ztěžuje výběr a umístění skříní. Každý musí mít dostatek místa na všechno oblečení, a pokud máte problém s tím že máte málo nábytku který můžete využít, můžete si u nás objednat vestavěné skříně nebo třeba nábytek do předsíně.

Abyste měli dostatek místa na všechno svoje oblečení, je dobré mít opravdu velkou šatní skříň. Mnoho lidí si v obchodě s nábytkem nevybere, protože buď je v obchodě nábytek který se dotyčnému nelíbí a nebo je prostě malá. Zkuste si na na našem webu navrhnout vestavěnou skříň, která bude tak akorát velká. U nás si sami můžete vybrat vnitřní členění i vybavení skříní.

nová kuchyně

Kromě šatních skříní vyrábíme i kuchyňské linky nebo další nábytek. Mezi nejvyhledávanější nábytek z naší dílny patří předsíňové stěny, které mohou být velmi dobrým a praktickým pomocníkem při ukládání věcí. Jestli chcete mít nábytek ve stejném designu, vyberte si třeba vzor h3081 Sten-skrine.cz, který se vyznačuje tmavou barvou a světlejším žíháním. Je to moderní design, který vám rozhodně neudělá ostudu.