Věděli jste o tom, že si můžete také nechat udělat revizi elektra? Já si myslím, že třeba když jsou dýdžejové jako můj bratr, a tak je můj bratranec, tak oni si nechávají dělat opravdu pravidelnou revizi svých nástrojů, protože je to také elektrické, jako například různé mixážní pulty anebo baskytara anebo také elektrická kytara. Řeknu vám, že to zní opravdu skvěle, protože to má taky perfektní zvuk, že každý člověk má vždycky chuť si tohle alespoň vyzkoušet. Jaký má zvuk elektrická kytara? Ten nejlepší! A protože je můj bratr s bratrancem, tohle myslí opravdu vážně, tak revize elektřiny si dělají opravdu každý měsíc, někdy dokonce i vícekrát, když se jim něco na jejich mixážním pultu nelíbí.

Energie je i v přírodě.

Ale oni mají naštěstí takový úplně nový mixážní pult, takže bych se opravdu nebála toho, že by se třeba s mixážním pultem něco stalo. Proto si myslím, že ten, kdo bude dělat opravdu pravidelně revizi elektra anebo také revizi elektřiny, tak rozhodně neprohloupí. Dokonce i já bych si připlatila nějaké peníze, kdybych měla něco drahého nebo kdybych se živila tím, že bych potřebovala ke své práci elektro, jako je například elektrická kytara nebo baskytara anebo také mixážní pulty.

Nepodceňujte revizi elektřiny.

A také mikrofon. Já si vzpomínám, jak se jednou bratrovi a bratrancovi rozbil mikrofon, bylo to docela hrozné, protože zrovna hráli na důležité akci, jenomže oni za to nemohli. Jeden fanoušek jim jednoduše shodil mikrofon na zem a rozbil se, takže naštěstí všichni hosté tohle pochopili a vůbec to nebrali jako pohromu a brali to spíše jako srandu. Tohle je jednoduše nebyla chyba, tady by nepomohla ani revize elektra, jenomže si myslím opravdu, na tohle nezanevřete a zkuste si udělat také revizi elektřiny a elektroniky, protože rozhodně neuděláte chybu, když tohle uděláte, můžete ušetřit spoustu času a peněz. Všichni víme, že když se něco rozbije, tak to potom také stojí opravdu hodně peněz.