Pokud nakupujete oblečení nové, tak se asi řídíte především tím, co nabízejí za výlohou nebo na internetových obchodech a věříte tomu, že je to moderní. Ale ono není zase tak těžké sestavit si moderní šatník z nadčasových kousků, které v něm máte třeba deset let. Zamyslete se, co nikdy nevyjde z módy nebo co můžete ideálně kombinovat s něčím, co třeba bude v dané době moderní a na výsluní? Určitě nám dáte za pravdu, že třeba džíny nebo černé kalhoty, bílá košile, šedivý svetr nebo třeba džínová bunda, to jsou věci, které byste mohli nosit každé období. Pokud je budete kombinovat například s tím, co jde zase do módy, máte najednou udržitelný šatník. A když nakoupíte kousky v super kvalitě, budou vám skutečně sloužit roky, pokud ještě k tomu přidáte to, že se o ně budete hezky starat.

moda

Nemusíte utrácet horentní sumy za to, že si koupíte kvalitní kousek oblečení, můžete totiž na něj narazit i na místě, na kterém byste to možná ani nečekali. No přece v sekáči. Ale nechce se vám chodit po těch kamenných a hrabat, tento fakt vás prostě nezaujal? Nevadí, někoho to může bavit a může tomu propadnout, jiný zase na to nemá náladu. Proto vznikly internetové obchody, takže máte i dámský second hand online!

svetr

Nemusíte se tedy trmácet po těch kamenných, ale najdete si svoje kousky i na internetu a za hubičku. Prodejci zde také uvádějí složení materiálů, ze kterých je daný kousek, takže nekupujete zajíce v pytli. Uvidíte zde i rozměry, takže se nemusíte bát, že by vám přišlo něco, co by vám nesedlo. Ale pokud ano, nevadí, protože i spousta lidí se věnuje takzvanému upcyclingu, takže si třeba tyto kousky z kvalitních látek nechává přešít, a i tak prostě a jednoduše ušetří a udělají něco pro životní prostředí, což se rozhodně počítá. Podívejte se na aktuální nabídku internetového sekáče s názvem Semoda, najdete zde věci pro sebe, pro příteli a dokonce i pro ratolesti.