Ženy to nemají v životě snadné nejen kvůli porodu a komplikacím s tím spojeným a samozřejmě v souvztažnosti s výchovou potomků, jejich postavení jim neusnadňuje ani současná společnost. Buď jsou nucené trávit dlouhé hodiny v sevření podprsenkového korzetu, anebo podprsenku sice odloží, ovšem s rizikem, že se stanou ihned terčem pozornosti.

prodej podprsenek

Nošení podprsenek nepřináší ženám dobrého vůbec nic. Vlastně je to jeden z nejškodlivějších kusů garderoby spolu s obuví na vysokých podpatcích, která deformuje chodidlo, zkracuje achillovku a způsobuje problémy s páteří a klouby. Podprsenka brání přirozenému svalstvu hrudníku udržet ňadra v takové poloze, aby byla pohledná a zdravá. Většina rozumných lékařů vám také tento korzet nedoporučí a naopak vyzdvihne to přirozené – chůzi bez podprsenky všude, kde se pohybujete.

barevné podprsenky

Jenže co když mám lehkou průsvitnou halenku, tenké tílko či tričko anebo průsvitný sváteční kostým a plesové šaty, kde jsou viditelné bradavky? Co s tím? Řešení je naštěstí na dosah ruky, a je dokonce velmi jednoduché – ochrana bradavek https://www.lifties.cz/doplnky/.

Jedná se o nalepovací terčíky na prsní bradavky tělové nebo jiné barvy, která splyne s okolím tak, že není nic vidět. Mohou být sice patrné obrysy ňader, což je také doménou mnoha podprsenek včetně plavek, ale dokud nejsou viditelné přímo tmavé bradavky, nemají muži důvod být sexuálně vzrušení. Bradavky samy o sobě jsou totiž obrovským magnetem, spouštěcím mechanismem tvorby testosteronu a příčinou, která dovoluje některým méně sebevědomým jedincům vyvádět různé nepřístojnosti. Za to sexuální obtěžování to ale rozhodně nestojí.

S kryty bradavek můžete vyrazit do společnosti, nemusíte mít obavy z vašeho okolí a z různých reakcí, protože máte jistotu, že vás tyto výrobky bezpečně ochrání i bez podprsenky. Nalepovací kryt na pokožce drží několik hodin, je po zdravotní stránce naprosto bezpečný a na jeho spolehlivost nemá vliv ani tvorba potu.