Co byste říkali tomu, že byste mohli vyjít z domu a hned mít po ruce čerstvou zeleninu nebo voňavé bylinky. Žádné složité nakupování, dojíždění na farmářské trhy, a dokonce ani dlouhé docházení na zahrádku. Zdá se to pohodlné? A to ve skutečnosti tak může být a také to není nemožné. Přesně takový komfort vám nabízí náš skleník ke zdi domu Skleniky.eu. Jedná se o český výrobek a tyto skleníky dodáváme v kompletní sestavě. Stačí si ho jen namontovat na vybrané místo nebo společně s nákupem si u nás objednat odbornou montáž. V nabídce máme různé velikosti skleníků a také jejich provedení. Vybrat si lze rovněž skleník, který bude mít skleněné výplně nebo bude pro změnu z polykarbonátu.

stěnný skleník

Skleníková přístavba

Pro majitele menších zahrad je skleník ke zdi jedinečnou příležitostí, jak si vypěstovat skutečně tu správnou, chutnou a křupavou zeleninku. Navíc jednu stranu skleníku ušetříte, jelikož ji bude tvořit pevná zeď a na druhou stranu se v tomto skleníku dá dosáhnout i vyšších teplot, než když budou stát v prostoru. Ale to samozřejmě nejsou jediné výhody. Mezi další patří.

skleník ke zdi

  • Nestandardní rozměr je ideálním řešením, když je málo volného prostoru na zahrádce.
  • Skleník ke zdi může být namontován na kteroukoliv pevnou zeď rodinného domku, garáže nebo zahradního domku atd.
  • Stěna funguje skvěle jako akumulátor, přes den se nahřeje a v noci se skleník prohřeje od zdi.
  • Mimochodem v zimě to může být zase skvělá zimní zahrada, kde si můžete vytvořit útulné posezení.
  • Skleník můžete sladit s fasádou domku, tudíž se rázem stane velmi zajímavým dekorativním prvkem.
  • A rozhodně je třeba zmínit i to, že když venku bude pršet jako z konve, tak ve skleníku budete rychleji než přebíhat celou zahradu.

Podívejte se do naší nabídky skleníků ke zdi, které samozřejmě si můžete objednat a sestavit na míru podle vlastních požadavků.