Začali jste právě hledat vhodný zimní pobyt, při kterém si zalyžujete a ideálně také naučíte lyžovat své děti? Hledáte prostě něco, kde by se vyřádili nejen dospělí, ale je vhodné i pro malé začínající lyžaře? Většina proslulých středisek je možná už plná a nenabízí žádné volné kapacity. Je to docela možné, lidé rádi cestují ať už v létě nebo zimě. Hotely a apartmány je třeba rezervovat včas, protože pravděpodobnost, že vaše vytipovaná lokalita bude plně vyprodaná, je veliká.

Jeseníky

Navíc jsou zde také ceny. Doba je nepřívětivá a s celkovým zdražováním je také hlouběji do kapsy a je prostě myslet i do budoucna a neutratit všechny úspory za zimní pobyt na lyžích. Je třeba zvolit střední třídu, která vám poskytne sice veškeré pohodlí a komfort, ovšem budete se muset třeba sami postarat o své snídaně. Tímto krokem výrazně ušetříte a v případě dovolené v Jeseníkách rozhodně nebudete hladovět. Apartmány Jeseníky Apartmanymax vám totiž poskytnou plně vybavenou kuchyň, včetně všeho nádobí, ledničky, indukční desky, mikrovlnky i kávovaru, ke kterému budete mít k dispozici také kapsle. Stačí přivézt vlastní potraviny nebo rovnou připravené pokrmy, v případě, že budete chtít s rodinou v apartmánu obědvat a večeřet, uložit do lednice a pouze ohřívat.

Jeseníky apartmány

Nebo prostě uvařit k večeři nějakou rychlovku. Nic není problém. Potom už budete mít volný program. Děti naučíte lyžovat ve středisku Čerťák, který je pro malé lyžaře jako stvořený a sami si zajezdíte ve střediscích pro dospělé. Buď na Karlově nebo v Kopřivné. Ani běžkaři nepřijdou zkrátka, mohou vyrazit na upravované běžecké trasy v nedaleké Nové vsi. V apartmánech Max je k dispozici mimo jiné také vysoušeč lyžařských bot nebo fén. Wifi je samozřejmostí. Pokud máte možnost uhradit váš pobyt z fondu FKSP, není to zde žádný problém. Pohodová dovolená za více než rozumné peníze čeká na vás. Stačí objednat a vyrazit.