Tak schválně, vyzkoušeli jste je již někdy? Z osobní zkušenosti vím, že většina lidí využívá k přepravě, ať už věcí nebo potravin, klasické plastové bedny. Ty jsou jistě dobré. Když jsem ale vyzkoušela polystyrénové boxy, už bych je za nic na světě nevyměnila. Ptáte se proč? Je to jednoduché. Jsou odlehčené. Tím pádem i jejich nosnost je lehčí, než by tomu bylo s již zmíněnými plastovými bednami. Zdravotně nezávadný materiál. To se hodí ve všech směrech, ať už potřebujeme přepravit potraviny nebo jiné věci. Jsou pevné. Možná se to nezdá, ale díky lisování materiálu při výrobě, se pevným materiálem, který opravdu vydrží, stane.

Polystyrénový materiál

Samozřejmě je nesmíme přetížit. Stejně jako každá bedna, i tato má svou nosnost. Takže jak všeobecně platí, všeho s mírou. Funguje jako termo. To je skvělé například při přepravě potravin na dovolenou. Polystyrén má sám o sobě termo účinky, navíc, když se z polystyrenu stane uzavíratelná bedna, stane se velice dobře izolačním. Polystyrénové boxy vyrábí například firma Sepas, která je vyrábí podle certifikací dle evropské normy a díky tomu Vám zajistí zdravotní nezávadnost a naprostou kvalitu materiálu.

velká rajčata

Tyto boxy vozím všude, kde se to zrovna hodí s je potřeba. Na dovolenou, na víkend k rodičům a na další místa. V krabicích je pořádek a nemusím tak nic hledat, jako tomu bývá třeba v cestovních taškách nebo kufrech. V kombinaci s autem jsou polystyrénové boxy jedinečným pomocníkem. Připadá mi skvělé, že doba jde neustále dopředu a vše díky tomu můžeme mít jednodušší a pohodlnější. V dnešní uspěchané době jsou vychytávky to pravé ořechové. To je přesně to, co potřebujeme. Když si představím, co všechno máme dnes a dříve nebylo, nedovedu si představit, jak bychom vše zvládali. No řekněte sami. Dnešní doba na nás klade velký tlak poměrně ve všem, takže pokroky jsou nezbytností.