Připadá vám podivné zadávat v rámci svých podnikatelských aktivit virtuální sídlo v Praze proto, abyste měli pro podnikání dostatek klidu? Není to právě naopak, vždyť naprosto logicky je Praha nejrušnější a nejlidnatější město v republice, a vy se hrnete přímo do jejího středu? Ne, naopak to opravdu není, musíte pochopit základní princip virtuálních sídel firem a jejich nesporné přednosti.

sídlo firmy

Závidím, závidíš, závidíme – časování sloves odvozených od výrazu „závist“ může být velmi zábavnou hrou pro školáky prvního stupně základních škol, ale rozhodně to není procházka růžovým sadem pro dospělého jedince, který je vystaven tváří v tvář drsné realitě závisti v praxi. Jestliže vám v skrytu duše závidí váš soused vaše nové auto a ponechává si svůj problém sám pro sebe, o nic v zásadě nejde, a je tu i velká pravděpodobnost, že sám na sobě zapracuje a se závistí zatočí, ale pokud závist dohání vašeho souseda k neuváženým činům, které směřují až k destrukci a trestné činnosti, je to hotové peklo.

pražské mosty

V podobném duchu se může odvíjet váš podnikatelský úspěch, mnoho lidí jej nemusí unést a ze závisti vám mohou provádět spoustu nepříjemností. Chcete-li se před takovými lidmi zabezpečit a mít opravdu klid, přesuňte virtuální sídlo do Prahy. Jde sice o rušné velkoměsto, ale tamní anonymita se postará o to, že tu po vás, lidově řečeno, neštěkne ani pes.

V Praze vám nebude nikdo nic závidět, protože o vás jednoduše nic neví. Pamatujte, že kde nejsou informace, není ani závist.

Virtuální sídla ve velkých městech také umožňují využít výhod zřízení zasedací místnosti pro různá obchodní a partnerská jednání, a vytvářet smluvní ujednání v Praze je přece jen prestižnější, než u vás pod pergolou na zahradě, na okraji malé venkovské osady, i když, samozřejmě, své klienty a partnery můžete do svého soukromí přizvat, ucítíte-li, že mají zájem být s vámi v kontaktu i v klidnějším přírodním prostředí.