Když vám chce někdo nabídnout něco, o čem je přesvědčen, že vám poskytne mnoho pozitivních emocí, bude se snažit svými slovy prezentovat danou věc v tom nejlepším světle. Vyzdvihne zásadní přednosti, ale nezapomene se také zmínit o druhé straně mince, aby to působilo věrohodně a pravdivě. A čím větší pravdivost vtisknete svému vyjádření, tím přesvědčivější výsledek to bude mít.

My bychom se nyní rádi zaměřili na klíčenky na krk https://www.promodarky.cz/kategorie/reklamni-predmety/klicenky/klicenky-na-krk/, s nimiž se setkáváme v každodenním životě při práci i odpočinku, při sportu a relaxaci. Je to jeden z předmětů, nepostradatelných pro děti i pro dospělé a svým způsobem nahrazuje neohrabané tašky, pouzdra, kroužky a karabiny.

eloxované hliníkové klíče

Kroužek a karabina – klíče zavěšované na karabinu z eloxovaného hliníku za pásková poutka kalhot vypadají sice efektně a máte je pěkně při ruce, jenže stává se, že se poutko vypárá ze švu a klíče pak snadno ztratíte. Všimnete si toho až doma před vchodem, kdy chcete odemknout byt. Průšvih, co? S klíčenkou na krk v podobě pevné šňůrky se vám to nestane.

svazek klíčů

Krk – když se řekne „mít někoho na krku“, je vám jasné, co to obnáší. Je to pochopitelně jen obrazný termín, ale perfektně vystihuje tu jasnou závislost a pevné spojení. Se šňůrkou na krku je to podobné, máte ji zavěšenou na hrudi a museli byste oslova (nikoli obrazně) ztratit hlavu, abyste přišli o spojení se svými klíči. Proto se také dětem nejčastěji dává klíč na krk, protože po kapsách je spíše někde vytratí, ale na krku se jim to obvykle nepodaří, a mnohdy ani při náročném pohybovém rozsahu jejich skotačení.

Barva šňůrky – čím výraznější barva, tím lépe. Ideální jsou neonové odstíny zelené a žluté, skvělá je i červená, tu jen tak nepřehlédnete. A odložíte-li zrovna klíče i se šňůrkou na stůl, budou patrné i ze vzdálenosti dvaceti metrů. A to jistě oceníte i při práci v kanceláři, kde bývá docela šrumec, a klíče se tu a tam ocitají v místech, kde to není moc obvyklé, například u kávovaru ve firemní kuchyňce při přípravě kávy.