Máte rádi módu a také moc rádi sportujete anebo chodíte na nějaké dlouhé túry? Řeknu vám, že pokud budete takhle hodně cestovat anebo sportovat, tak se také na mou radu pořiďte nějaké opravdu kvalitní oblečení, protože by opravdu nebylo na škodu, abyste doma měli v zásobě třeba tři či čtyři kousky nějakého hodně kvalitního sportovního oblečení. Protože je velmi nepříjemné a také by vám vadilo třeba, kdybyste si pořídili nějaké nekvalitní oblečení a potom by se vám třeba v pračce nějak smrsklo, protože se mi už kolikrát stalo, že třeba když si pořídíte nějaké nekvalitní oblečení a potom zjistíte, že je to z nekvalitního materiálu a takový materiál jste nikdy nechtěli, tak potom už třeba může být pozdě.

Kvalitní slušivé mikiny.

Já sama jsem si velice oblíbila značku kari traa a také jsem si pořídila dvě mikiny kari traa, protože tato značka se mi opravdu hodně líbí a jsem s ní spokojená. A například mikina kari traa je velice kvalitní a klidně v ní můžete také sportovat anebo také ji nosit každý den. Je to taková volnočasová mikina anebo i městská mikina, takže vlastně tuto kari traa mikinu můžete nosit opravdu kamkoliv. Mě se tato mikina líbí, protože je nejenom z kvalitního materiálu, ale také vypadá opravdu krásně a stylově. Nemusíte se bát, třeba že by se vám zničila v pračce.

Mikinu má každý.

Samozřejmě že jí také nesmíte prát na devadesát stupňů. Nejlepší praní těchto kvalitních oblečení je na třicet stupňů, ale předpokládám, že vy sami víte, jak kvalitní oblečení prát. Já sama jsem byla velice ráda, když jsem kari traa mikinu také dostala od kamarádky na Vánoce, ona sama ví, že moc ráda sportuji a že si také potrpím na hodně kvalitní oblečení a řeknu vám, že s kari traa mikinou a kari traa značkou opravdu nešlápnete vedle. A uvidíte sami, že pokud byste si pořídili také kari traa mikinu, tak budete velice překvapeni, jak je to velice kvalitní materiál.