Ženské nohy fascinují muže odnepaměti a čím to je, můžete snadno odvodit sami. Když si uvědomíte, že se nejedná o typický pohlavní znak či orgán, bude za tím skryto tajemství, které souvisí s jejich stavbou. Obdivujeme na nich překrásné tvary i barvu a stěží si dokážeme představit, že by vypadaly jinak.

Jestliže se žena postaví bosá na zcela rovnou podložku a setrvá v tomto postoji několik minut, je docela pravděpodobné, že si krásy jejích nohou někdo výrazně všimne, i kdyby tu stála oblečená jen v plavkách, ale jakmile se postaví na špičky a zvedne patu do výšky, muži zpozorní a začnou své chování a přístup měnit. Jeden jediný pohyb, jedno jediné gesto zvednutého nártu s patou mění situaci k nepoznání.

boty na platformě

Tohoto jevu mistrně využili i tvůrci kozaček na platformě Botish. Kupříkladu takový model Pleaser Adore s transparentním svrškem, kde je noha zcela odkrytá, a kde vyniknou všechny tvary nožní klenby, paty, kotníku a ustupující linie prstů. Každý má v tu chvíli možnost spatřit to nejkrásnější, co na ženských nohách existuje – dokonalý tvar ženského chodidla.

dámská obuv

Kozačky v posteli

Procházet se po bytě v kozačkách na platformě není snadné, vyžaduje to určitý cvik a pohybové návyky, ale podstatná není ani tak chůze sama o sobě, jako možnost přitáhnout si svého vyvoleného až do postele. Muže fascinují krásné, svůdné ženské nožky, a mají-li možnost vyzout je z erotických bot, jistě nezaváhají a užijí si tu každý drobný detail mistrovského výtvoru, jímž bychom mohli ženská chodidla nazvat, což mimo jiné také udělal renesanční umělec a vizionář Leonardo da Vinci.

Chodidla jsou k milování jako stvořená, lze jimi dovedně provozovat footjob a muži si také nenechávají ujít jejich přítomnost ve svých dlaních i na obličeji, aby mohli provozovat jemné tahy reflexní masáže a vnímat i jejich vůni a rozkošné odstíny narůžovělé barvy bosých plosek.