Je to pravda odvěká že šaty dělají člověka – s tímto pořekadlem nás seznámil už pan Werich, a má pravdu. To co máme na sobě je vidět na první pohled, takže se díky svému oblečení ihned zařadíme do určité skupiny lidí. Pokud o sebe člověk nedbá a chodí oblečený ve špinavém a roztrhaném oblečení, rozhodně na nikoho dobrý dojem neudělá. Ale ani čisté oblečení ještě samo o sobě není zárukou úspěchu. Daleko lepší je o sebe dbát celkově.

kožená taška

Úspěšní lidé chodí upravení. Mají čisté a upravené vlasy, nehty, ženy nosí make-up a i muži o svou pleť dbají více než kdy jindy. Celkový vzhled člověka je důležitý i pro práci. Nikdo neuzavře obchod s někým kdo vypadá jako by nosil jedno oblečení rok v kuse. Dbát o sebe by mělo být naprosto normální, ale bohužel ne každý to dělá.

Vysoce postavení muži nosí každý den do práce i na obchodní jednání oblek. Vybrat vhodný oblek není zase tak snadné jak by se mohlo zdát, protože opravdu dobře padnoucí oblek nesežene každý muž během pěti minut. Je potřeba aby rukávy končily u zápěstí a nevyhrnovaly se, kalhoty nesmí být krátké ani dlouhé a dokonce ani příliš široké. Sako se musí zapínat na honí knoflíčky a musíte dbát na to, aby nebylo příliš široké. Špatně padnoucí oblek také udělá špatný dojem.

muž taška

Pokud nenosíte kravatu, je potřeba o to více dbát na výběr košile. Nejlepší jsou jednobarevné košile, případně košile s jemným vzorem. Pod košili by se mělo nosit tričko, díky čemuž nebude košile průhledná. Zapomínat by se nemělo ani na doplňky a boty.

Dokumenty potřebné pro různá jednání je nutné nosit v tašce. U nás si můžete vybrat pánské kožené brašny, které mají moderní a atraktivní design a které vás přesvědčí svou vysokou kvalitou. Kožené výrobky šijeme ručně a můžete se spolehnout na to, že při správné péči vám vydrží celé roky, aniž by ztratily něco ze svého vzhledu.