Co je revize?
Revize je odborná kontrola zařízení, jejímž výstupem je potvrzení o tom, že odpovídá zákonným požadavkům na použité materiály a provedení práce. Je to osvědčení o tom, že je zařízení schopné provozu bez jakýchkoliv problémů, a že nehrozí poškození zdraví nebo majetku při jeho užívání a manipulaci s ním. Revize je nutná u rozvodů vody, plynu, elektřiny, platí se u tlakových zkoušek kanalizace, revize je nutná pro komíny, kotle všech druhů i pro spotřebiče.

kulaté razítko

Každý dům nebo výrobní prostory využívají elektřinu. Ta je pro výrobu i pohodlný život zcela nezbytná. Při výstavbě rodinného domu si můžete elektroinstalaci udělat sami, ale musí vás někdo kontrolovat, abyste následně získali revizi, která je nutným předpokladem pro kolaudaci. Pokud byste revizi neměli, měli byste i problém s pojišťovnou, která revize také vyžaduje. Absence revizí znamená že v případě potřeby pojistného plnění by vám pojišťovna mohla odmítnout uhradit vzniklou škodu. Proto je nutné nejen instalaci provést podle norem, ale také si zajistit revizi, kterou by vám nikdo na špatně provedenou instalaci nedal – mohlo by ho to stát kulaté razítko.

elektrkář práce

Potřebujete zjistit jaká je za revize elektroinstalace cena v Praze? Cena revizí je individuální a závisí na několika faktorech. Je důležité čeho se revize týká, jaký rozsah revize se musí vypracovat – a proto vám každý oprávněný revizní technik cenu sdělí podle informací o rozsahu práce. Provádíme nejen revize ale i další práce v oboru. Můžete se spolehnout na kvalitu práce i termíny dokončení.

Revize rozhodně nepodceňujte a dodejte je co nejrychleji nejen stavebnímu úřadu ke kolaudaci, ale i pojišťovně, která by je měla mít u sebe od dokončení elektroinstalace. Předejte tím zbytečným problémům a budete vědět že jste splnili všechno co je potřeba ke splnění podmínek pro dokončení stavby.