Připravit svatbu není jednoduché. Je toho opravdu hodně, na co je potřeba myslet. Musí se vybrat nejen datum a místo svatby, ale je mnoho dalších věcí, které je nutné vybrat a zarezervovat, samozřejmě i zaplatit. Výzdoba, jídlo, ubytování, focení, ošacení, prsteny a to stále není všechno. Pro svatbu je důležité mít hlavně kde se vzít. V současné době jsou velice oblíbené svatby v zahradách nebo ve stodolách. Protože jde o žhavý trend, jsou to velice žádaná místa napříč celou republikou. A tak se může stát, že i když budete na vaše vysněné místo volat hned zkraje roku, bude váš termín obsazený. Řešení? Jiné datum nebo jiné místo.

párty stan

Jsou i páry, které se chtějí brát třeba u jednoho z nich na zahradě. Za prvé ušetří spoustu peněz, které by jinak museli utratit za pronájem svatebních prostor, a za druhé se budou cítit daleko uvolněněji, protože se budou brát tam kde to znají. Domů si tak můžete pozvat svůj catering a nebo si můžete jídlo připravit sami, na což ale nejspíš nebudete mít vůbec čas ani pomyšlení.

svatební hostina

Jen málokdo dokáže schovat domů desítky hostů v případě že by začalo pršet. Pokud nechcete měnit plány na poslední chvíli a nechcete se brát třeba v nějaké restauraci, nezbývá vám nic jiného než si připravit i plán B pro případ špatného počasí. Ideální je pronájem párty stanů na svatbu, protože stany jsou velké, dobře vypadají a hlavně jsou nepromokavé. Díky své velikosti se pod stan vejdou všichni svatebčané včetně občerstvení i tanečního parketu.

Svatby pod stanem se nemusíte bát
Máte obavy z toho jak bude taková svatba pod stanem vypadat? Inspirovat se můžete na sociálních sítích, kde najdete fotografie ze svateb z celého světa. V zahraničí jde o trend, který je moderní už několik let. Zařiďte si na svatbu stan a nebojte se toho, že začne pršet, díky stanu vás to trápit nemusí.