Toužíte po rodinném domě ale ceny nemovitostí vás zatím nepřesvědčily o tom že je vhodná doba stavět? Jenže když budete čekat příliš dlouho, nejspíš se domu nedočkáte už nikdy. Problém je nejen v nedostatku kvalitních stavebních pozemků, ale také v jejich cenách. Nejlevnější pozemky stojí okolo milionu, a o částku za pozemek musí většinou lidé snížit cenu za kterou bude možné postavit dům. Většina lidí totiž musí využít hypotéku a stavět na dluh. Při cenách nemovitostí a stavebního materiálu není divu.

moderní dům

Cenově dostupné domy najdete u nás
Někdo si řekne že ušetří spoustu peněz když si dům postaví sám, ale tak to nakonec není. Sice samozřejmě nějaké peníze stavbou svépomocí ušetříte, ale rozhodně to není tak závratná suma, aby se vyplatilo dřít se na stavbě osobně. Stavba svépomocí vám sebere kus života, který vám už nikdo nevrátí. Mnoho párů se navíc rozešlo, protože se nedokázali na spoustě věcí domluvit a navíc musel minimálně jeden z nich trávit veškerý volný čas na stavbě.

novostavba dům

Jednodušší je nechat si postavit dům na klíč
Naše domy startují na třech milionech, což je v dnešní době nízká cena. V nabídce máme spoustu typových projektů, ze kterých si můžete vybrat svůj dům snů. Jedním z nich je bungalov Concept 264 Enerdomy
, který vám poskytne užitnou plchu více jak 100 m2, což je více než dostačující plocha pro dva dospělé a dvě děti. Dům je koncipovaný právě pro rodiny s dětmi. Každý si zde najde své soukromí a máte dostatek místa pro trávení společného času. V létě si můžete užívat krásné počasí na terase, za špatného počasí využijete prostorný obývací prostor který je spojený s kuchyní. Kuchyně je jediná věc, kterou si musíte sehnat sami. Všechno ostatní je v ceně, a to včetně tepelného čerpadla a solárních panelů. Vyberte si svůj dům snů a už letos budete bydlet, ať už si vyberete dřevostavbu nebo zděnou variantu.