Právě se nacházíte | BLOG ZE SVĚTA ŠPERKŮ » Nejkrásnější dárek - šperk

Nejkrásnější dárek - šperk

 

Diamond´s are girl´s best friend, znáte to? Říká se, že dárek, kterým nejvíce potěšíte ženu, je šperk.


Každá žena má v sobě již od dětství zakódováno, že princezny nosí třpytivé korunky a jsou ozdobeny spoustou krásných blyštivých šperků, které dostávají od svých princů.

Tuto ideu si sebou nesou i do dospělosti, kdy největší vyznání lásky představuje žádost o ruku a ta je spojena s krásným třpytivým prstenem.

Ženy mají potřebu se líbit, upoutat pozornost na svoji krásu. K tomu jim samozřejmě pomáhají různé šperky, náušnicemi počínaje a náhrdelníky, popř. náramky konče.

Šperk je vhodný dárek pro jakoukoliv příležitost. Menší šperky se hodí jako dárek ke svátku, MDŽ, dni matek. Větší a honosnější doporučujeme k narozeninám, důležitému výročí nebo za porod potomka. Takto si bude žena při každém pohledu na šperk připomínat, jak moc pro Vás znamená.

Pokud se při výběru šperku trefíte, bude jej žena nosit stále: Tím šperk udělá dvojí radost, Vám jako dárci a ženě jako obdarované.

Výběr šperku není zanedbatelný úkol, je třeba vědět zda se ženě líbí šperky třpytivé nebo jen z hladkého kovu. Zda ocení více náušnice a prstýnek, nebo sadu náhrdelníku s náramkem.

Ať už vyberete cokoliv, vězte, že šperkem darovaným z lásky potěšíte nejvíce.


Newsletter

Přihlášení k odběru novinek